Медичний центр «МРТ-діагностика» заснований 21 листопада 2013 р. на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міський лікарні, що знаходиться за адресою м.Рівне, М. Карнаухова (Мірющенка), 25A. Центр оснащено МРТ-апаратом відкритого типу Hitachi AIRIS II .4 Т.
Наші партнери
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "РАМ"

Громадська організація
"Лікарняна каса Рівненської області"

Громадська організація
"Міська лікарняна каса"
Страхові компанії
МРТ дослідження

МРТ Рівне

МРТ Рівне

«Не слухайте тих, хто торгує страхом. Ті речі, в які ми віримо, стають нашою реальністю», - особисто мені важко не погодитися з Луїзою Хей. Знаменно, що людина народжується сміливою. Люди приходять в цей земний світ, не відаючи страхів, зі своєю історією земного шляху. Досить поширеною видається думка, що безпека, здебільшого, є забобоном, в природі її не існує, і ніхто не відчуває її повною мірою. Можливо, але тільки до того моменту, поки не усвідомлюємо необхідність звільнення від насильно прищеплених нам страхів.
А чого, власне, боїмося? Та багато чого, і в кожного з нас є своя неприваблива коробочка, а то й ціла скринька страхів. І в кожній такій скриньці незмінно є цей, важкоздоланний для багатьох з нас, - страх хвороби. Багатоликий і стійкий, він завалює нас нескінченними побоюваннями, і не перестаємо переживати і хвилюватися за себе, свою родину, близьких.
Проте туди, де вирує недуга, обов'язково приходить зцілення, особливо при діагностиці від МРТ Рівне. Полегшити біль, зміцнити надію, змусити хворобу відступити і повернути людину, що страждає, до життя можливо, і під силу це лише відданості і любові близьких людей і, звичайно, істинним лікарям.
Медицина – це важке, нескінченно благородна і талановита боротьба за позбавлення людини від недуг - душевних і тілесних. Безперечно, перший крок на шляху будь-якого одужання - це правильний діагноз. Для медичного центру з МРТ Рівне саме широкий спектр діагностованих захворювань є однією з важливих переваг.
То ж що таке магніто-резонансна томографія (МРТ), яка допомагає виявити захворювання та може знадобитися в процесі лікування? Метод діагностики <a href =”/” title=”мрт рівне>МРТ Рівне</a> заснований на використанні фізичного явища ядерного магнітного резонансу при проведенні обстеження внутрішніх органів і тканин людини, що дозволяє отримувати цінні об'ємні дані про їх структуру, конфігурацію, розміри. А значить, з високою часткою ймовірності встановити загрозу можливої хвороби. Оснащення високоякісним обладнанням дає можливість МРТ Рівне досліджувати і проводити діагностику головного і спинного мозку, суглобів, органів травлення, серцево-судинної системи. Збереження результатів проведеної діагностики на цифрових носіях дозволяє згодом здійснювати якісний моніторинг проведеного лікування.
Медичний центр МРТ Рівне, дотримуючись правила обов'язкової попередньої консультації пацієнтів в частині протипоказань проведення томографії, забезпечуючи їх комфорт і безпеку в ході якісного діагностичного обстеження, робить саме той важливий перший крок на шляху будь-якого одужання до постановки вірного діагнозу. А це означає, що якщо є хвороба то обов'язково буде й зцілення
І немає місця для переживань, адже ми не втомлюємося вірити в краще в цьому земному світі - в любов! Адже ті речі, в які ми віримо, стають нашою реальністю!