Медичний центр «МРТ-діагностика» заснований 21 листопада 2013 р. на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міський лікарні, що знаходиться за адресою м.Рівне, М. Карнаухова (Мірющенка), 25A. Центр оснащено МРТ-апаратом відкритого типу Hitachi AIRIS II .4 Т.
Наші партнери
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "РАМ"

Громадська організація
"Лікарняна каса Рівненської області"

Громадська організація
"Міська лікарняна каса"
Страхові компанії
МРТ дослідження

Проведення обстеження

Дослідження безболісне. Ви абсолютно не відчуваєте магнітного поля та радіохвиль. В процесі МРТ сканування внутрішня частина магніту створює помірні сигнали, яких не слід боятись. Під час дослідження дихайте спокійно та не ворушіться. Зайві рухи можуть погіршити чіткість зображення.

У разі необхідності, друг чи член родини може бути поруч з Вами. При обстеженні маленьких дітей батьки можуть знаходитись поруч, тримати за руку. Ви ляжете на стіл, який переміститься в центр магніту, на досліджувану ділянку буде прикріплено спеціальну котушку.

В руку Вам дадуть спеціальний сигнальний пристрій для зв’язку з персоналом. Якщо відчуєте дискомфорт, повідомте, та до Вас одразу підійде лікар. Обстеження триває зазвичай 25-40 хвилин.