Медичний центр «МРТ-діагностика» заснований 21 листопада 2013 р. на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міський лікарні, що знаходиться за адресою м.Рівне, М. Карнаухова (Мірющенка), 25A. Центр оснащено МРТ-апаратом відкритого типу Hitachi AIRIS II .4 Т.
Наші партнери
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "РАМ"

Громадська організація
"Лікарняна каса Рівненської області"

Громадська організація
"Міська лікарняна каса"
Страхові компанії
МРТ дослідження

Підготовка до обстеження

Спеціальної підготовки до дослідження, як правило, не вимагається. Ви можете вживати їжу, напої, лікарські препарати та медичні процедури у звичайному для Вас режимі (за виключенням МРТ з контрастом).

Перед дослідженням необхідно зняти з себе годинник, прикраси, металеві предмети, змінні зубні протези, вийняти з карманів всі металеві предмети (ключі, монети тощо), електронні прибори, носії інформації, мобільні телефони, магнітні і кредитні картки, видалити макіяж.

Вам бажано мати при собі всю медичну документацію, що стосується зони дослідження: післяопераційні виписки, дані попередніх досліджень (МРТ, УЗД тощо). Направлення лікуючого лікаря (у разі наявності). Дана інформація потрібна лікарю для проведення діагностичної процедури.