Медичний центр «МРТ-діагностика» заснований 21 листопада 2013 р. на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міський лікарні, що знаходиться за адресою м.Рівне, М. Карнаухова (Мірющенка), 25A. Центр оснащено МРТ-апаратом відкритого типу Hitachi AIRIS II .4 Т.
Наші партнери
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "РАМ"

Громадська організація
"Лікарняна каса Рівненської області"

Громадська організація
"Міська лікарняна каса"
Страхові компанії
МРТ дослідження
Слайд5 Слайд4 Слайд3 Слайд2 Слайд

Ласкаво просимо до Медичного центру «МРТ-діагностика»

 

Медичний центр «МРТ-діагностика» створений на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міський лікарні.

 Центр оснащено сучасним МРТ-апаратом відкритого типу  Hitachi AIRIS II  .4 Т (виробництво Японія).  На сьогодні він є єдиним стаціонарним відкритим МР-томографом в Рівненській області. Унікальність Медичного центру в тому, що тільки дана система спроможна провести ефективне обстеження без проведення загального наркозу дітей віком від 5 років, пацієнтів, що бояться закритого простору та пацієнтів вагою понад 100 кг. Відкритий тип магніту дозволяє члену сім’ї або лікарю перебувати в безпосередній близькості з пацієнтом.

Томограф Hitachi AIRIS II має широкий спектр обстеження, тому для встановлення повного діагнозу до нас направляють пацієнтів з усього Західного регіону (Рівненщина, Волинь, Хмельниччина, Тернопільщина, Львівщина, Житомирщина).

Команда Медичного центру «МРТ-діагностика» – це лікарі-професіонали та висококваліфікований персонал.

Щоб допомогти пацієнтам комфортно пройти обстеження, в МРТ центрі створено доброзичливу атмосферу та ділову обстановку, які направлені на якісний результат.

 

Ми розуміємо, що і пацієнта, і лікаря в першу чергу цікавить достовірний результат дослідження, тому працюємо на високому рівні!

 

Медичний центр «МРТ-діагностика» у 2017 році отримав престижну нагороду

 

МЦ «МРТ-діагностика» увійшов в трійку кращих медичних підприємств Рівненщини за версією Національного бізнес-рейтингу України та отримав нагороду «Лідер року 2017». Медаль і сертифікат підтверджують успіхи компанії та нашу високу ділову репутацію.

Основою успіху МЦ «МРТ-діагностика» є професійність лікарів та всього колективу, відданість кропіткій роботі, індивідуальний підхід до кожного пацієнта та усвідомлення відповідальності за його здоров’я.

Нагорода Національного бізнес-рейтингу України – знак надійності, стабільності й довіри.

 

 

 

Ми в пресі

Пропонуємо  для  ознайомлення  інформацію  про  Медичний  центр  «МРТ-діагностика» в друкованих виданнях:

1. Журнал «VALLIAZH», No1 серпень-вересень 2014 р.

2. Стаття в Рівненській газеті «ОГО» від 24.09.2014 р. (переглянути http://www.ogo.ua/articles/view/2014-09-24/55225.html).

3. Стаття в Рівненській газеті «ОГО» від 19.01.2015 р. (переглянути  http://ogo.ua/articles/view/2015-01-19/58547.html).

 

"МРТ-Діагностика" міста Рівне