Медичний центр «МРТ-діагностика» заснований 21 листопада 2013 р. на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міський лікарні, що знаходиться за адресою м.Рівне, М. Карнаухова (Мірющенка), 25A. Центр оснащено МРТ-апаратом відкритого типу Hitachi AIRIS II .4 Т.
Наші партнери
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "РАМ"

Громадська організація
"Лікарняна каса Рівненської області"

Громадська організація
"Міська лікарняна каса"
Страхові компанії
МРТ дослідження

Наші лікарі

Іллящук Наталія Михайлівна.

Лікар-рентгенолог МЦ "МРТ-діагностика".

Досвід роботи лікарем МРТ-діагоностики 6 років.Загальномедичний стаж 12 років. 

З 2009 року працює ургентним лікарем – неврологом у відділенні з надання цілодобової допомоги для хворих з порушенням мозкового кровообігу Рівненської Центральної міської лікарні. Є лікарем у третьому поколінні. Спеціалізується на проведенні МРТ- обстежень пацієнтів  неврологічного профілю.

2001-2007 рр. навчалась та закінчила Київський медичний інститут української асоціації нетрадиційної медицини за спеціальністю «лікувальна справа».У 2007-2009 рр. закінчила інтернатуру за спеціальністю «Неврологія» на базі неврологічного відділення, 12 лікарні м. Київ, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра неврології №2. У 2012 р. пройшла підготовку та отримала сертифікат спеціаліста у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю рентгенологія. У 2013 р. пройшла курс підвищення рівня кваліфікації у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, факультет післядипломної освіти за наступними циклами: - Тематичні удосконалення «Актуальні питання неврології» та Передатестаційний цикл з неврології. У 2016 р. – пройшла навчання на циклі тематичного удосконалення «Основи магнітно-резонансної томографії» та передатестаційний цикл «Рентгенологія КТ+МРТ» ЛНМУ ім. Данила Галицького. В 2017 році учасник V Українсько-польській конференції Євролор (Львівська обл., с. Стрілки), конференції «Школа МРТ Фармак» (м. Київ), Науково-освітнього форуму «Академія інсульту» (м. Київ), школи з нервово-м’язевих захворювань та полінейропатій (м. Рівне).

.

Мороз Нонна Юріївна

Лікар-рентгенолог вищої категорії МЦ "МРТ-діагностика".

Стаж роботи за фахом -14 років, загальний медичний стаж - 15 років.

З 2011 року працює  лікарем-рентгенологом в Центральній міській лікарні м. Рівне. Член Асоціації радіологів України. Активно приймає участь у лікарських конференціях,  консиліумах, лікарів-рентгенологів та рентгенологічного товариства України. 1998 - 2004 рр. навчалась та закінчила  Львівський Національний Медичний Університет ім. Данила Галицького , м. Львів. У 2005 р.  на базі рентгенологічного відділення Львівського Державного Медичного Університету  ім.. Д.Галицького пройшла  курси спеціалізації по рентгенології, лікар спеціаліст за спеціальністю «Рентгенологія». У 2006 р. закінчила курси спеціалізації по рентгенології на базі Львівського Державного Медичного Університету  ім. Данила Галицького (м. Львів). У 2012 р. пройшла передатестаційний цикл «Рентгенологія» Львівського державного медичного університету ім.Д.Галицького (м. Львів). В 2013 році пройшла курси по магнітно-резонансній томографії в м. Одеса та отримала 1-шу категорію за спеціалізацією “Рентгенологія». В 2016 році приймала участь у конференції «Школа МРТ Фармак» (м. Київ). В 2017 році приймала участь в Науково-практичної конференції з залученням закордонних  спеціалістів «Сучасні теоретичні та практичні аспекти радіології», м. Одеса, пройшла передатестаційний цикл «Рентгенологія» на базі Львівського національного медичного університету  ім. Данила Галицького (м. Львів), закінчила тематичні курси підвищення кваліфікації на базі  РДКЛДЦ ім.. Поліщука (м. Рівне).