Медичний центр «МРТ-діагностика» заснований 21 листопада 2013 р. на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міський лікарні, що знаходиться за адресою м.Рівне, М. Карнаухова (Мірющенка), 25A. Центр оснащено МРТ-апаратом відкритого типу Hitachi AIRIS II .4 Т.
Наші партнери
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "РАМ"

Громадська організація
"Лікарняна каса Рівненської області"

Громадська організація
"Міська лікарняна каса"
Страхові компанії
МРТ дослідження

МРТ без обмежень

Найчастіші протипоказання для МРТ - це клаустрофобія (боязнь замкнутого простору). Люди часто не здогадуються про цю свою фобію, поки не потраплять всередину закритої труби томографа на 30 хвилин. Крім того, надлишкова вага (понад 130 кг) унеможливлює обстеження пацієнтів в МРТ закритого типу.

В нашому Медичному центрі встановлено апарат відкритого типу  Hitachi AIRIS II. Так ось, при використанні такого МРТ-апарату, не існує обмежень для пацієнтів з клаустрофобію будь-якого ступеня вираженості, для обстеження дітей, важко хворих та пацієнтів похилого віку. Пояснюється це не тільки відкритістю апарату, а й тим, що в кімнаті, де розташовується томограф, поряд з пацієнтом може знаходитися супроводжуючий, з яким можливий не тільки візуальний, але і тактильний контакт.

Зверніть увагу, що в закритих МРТ обстеження дітей будь-якого віку проводяться тільки під загальним наркозом, адже дитина не зможе нерухомо лежати в закритій трубі близько 30 хвилин. Як відомо, введення наркозу наносить шкоду організму, тим більш в ранньому віці.   Навпаки, у відкритому МРТ пацієнт не поміщається в закриту трубу, поруч можуть сидіти батьки, тримати за руку, навіть говорити до дитини. Тому діти від 5-7 років спокійно лежать під час процедури, а відповідно не потребують анестезії.

Також МРТ відкритого типу призначені для обстеження пацієнтів будь-якої ваги.