Медичний центр «МРТ-діагностика» заснований 21 листопада 2013 р. на базі обласного відділення нейрохірургії в Центральній міський лікарні, що знаходиться за адресою м.Рівне, М. Карнаухова (Мірющенка), 25A. Центр оснащено МРТ-апаратом відкритого типу Hitachi AIRIS II .4 Т.
Наші партнери
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "РАМ"

Громадська організація
"Лікарняна каса Рівненської області"

Громадська організація
"Міська лікарняна каса"
Страхові компанії
МРТ дослідження

Обладнання

В медичному центрі «МРТ-діагностика» встановлено МРТ апарат відкритого типу  Hitachi AIRIS II  .4 Т.  

Томографи фірми HITACHI (провідний світовий виробник МРТ) виробляються  з 1987 року. Апарати займають перше місце в світі в класі МРТ відкритого типу з постійним магнітом. Системи характеризуються надзвичайно високою надійністю та найкращою однорідністю магнітного поля серед систем з постійним магнітом – виробник гарантує, що за 100 років зміна однорідності складе менше 0,2%. HITACHI – єдина компанія, яка виробляє найбільш потужні постійні магніти.

Модель Hitachi AIRIS II – технологічно довершена розробка МРТ з вертикальним магнітом. Технічна будова апарата забезпечує панорамний доступ до пацієнта. Потужний компьютер дозволяє проводити паралельну обробку даних. По якості зображень система аналогічна високопольним МРТ з горизонтальним магнітом 1,5 Т (в т.ч. Siemens Magnetom, Philips Intera тощо).

МРТ відкритого типу призначені для обстеження пацієнтів будь-якого віку, ваги (в т.ч. понад 130 кг), а також тих, які страждають на клаустрофобію (страх замкнутого простору). С-подібний відкритий тип магніту забезпечує зручний доступ до пацієнта під час проведення діагностичної процедури, дозволяє члену сім’ї або лікарю перебувати в безпосередній близькості з маленькою дитиною, важко хворим або пацієнтом похилого віку, що також дає можливість проводити обстеження дітей від 5 років без анестезії.